Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Wydarzenia

Go down 
AutorWiadomość
NPC
Admin
NPC


Liczba postów : 92
Join date : 25/10/2012

Wydarzenia Empty
PisanieTemat: Wydarzenia   Wydarzenia EmptyWto Lis 06, 2012 10:39 am

No, dziołchy, rozpoczynamy nasze pierwsze WYDARZENIE.
Wydarzenie polega na tym, że dzieje się coś, co wymyśliłam ja (albo ktoś inny, kto tu się umie zalogować) i co jest istotne dla fabuły/klimatu/poziomu zadowolenia Mola (tak, będzie bal, ale jeszcze nie teraz). Wydarzenie rozpoczyna się konkrentego dnia i trwa dopóki, dopóty wszyscy skończą to, co chcą tam osiągnąć. To jest, jeśli ktoś nie zdąży tam zagrać w dniu wydarzenia, ma moje błogosławieństwo, by zagrać tam dzień czy dwa dni później, o ile oczywiście wpasuje się w to, co robili tam inni ludzie, bo wydarzenia mają to do siebie, że wszyscy znajdują się w tym samym pomieszczeniu.
To powiedziałam.

Pierwsze wydarzenie to szarlotka u Melanii. Panna Melania organizuje swoje szarlotki w co którąś niedzielę (to jest czwartki w prawdziwym świecie), w zależności od tego, co jej się ubzdura. Szarlotki u Melanii są obowiązkowe, chyba że chce się spłonąć w ogniu piekielnym. Jedynymi dwoma postaciami, którym nie wolno przychodzić na szarlotki Melanii są Sirius (z przyczyn oczywistych) biedny Sirius! Tilly i Faith (która sama tak zdecydowała i nie była na żadnej z dobre dziesięć lat).
Oczywiście, szaleć tam będzie panna Melania, proszę więc uzbroić się w cierpliwość i miłość do ludzkości.
Powrót do góry Go down
https://giggleswick.forumpolish.com
NPC
Admin
NPC


Liczba postów : 92
Join date : 25/10/2012

Wydarzenia Empty
PisanieTemat: Re: Wydarzenia   Wydarzenia EmptyWto Gru 11, 2012 12:11 am

Drugie wydarzenie to oczywiscie bal bozonarodzeniowy. Kostiumowy i z maskami. Odbywa sie w ratuszu i, oczywista, ma na celu pomaganie biednym dzieciom sierotom wojny. Rozpoczyna sie we wtorek, bo wtorki sa dobre na bale, wieczorem.
Powrót do góry Go down
https://giggleswick.forumpolish.com
 
Wydarzenia
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Sprawy organizacyjne :: Ogłoszenia-
Skocz do: